«

Paieška

Sveikatingumas su perspektyva

Sikkens Wood Coatings

 

Tradicijos ir kompetencija, inovacijos ir kokybė, servisas ir partnerystė – tai yra vertybės, kurios padėjo mums tapti pirmaujančiu prekės ženklu išorinių medienos paviršių dažymo srityje. O šios sėkmės pagrindas glūdi aistroje medžiui ir siekyje kurti tobulus dažymo sprendinius.

 

Nuo 1792 m. egzistuoja prekės ženklas „Sikkens Wood Coatings“. Šiuo laikotarpiu sukaupta nepaprastai daug patirties ir žinių. Mes labai didžiuojamės savo tradicijomis, produkcijos kokybe ir palankiais mūsų klientų atsiliepimais, kurie padėjo mums tapti rinkos lyderiais.

Tačiau praeities sėkmė nenukreipia mūsų žvilgsnių nuo ateities. Priešingai, mes labai aiškiai matome iššūkius ir esame sukūrę idėjas bei vizijas, kurias sieksime įgyvendinti.

 

Klientų aptarnavimas aukščiausiame lygmenyje.

 

Šis klausimas yra vienas svarbiausių „Sikkens Wood Coatings“ dienotvarkėje, o tai leidžia mūsų klientams kasdien gauti naudos. Mums svarbu ne tik garantuoti aukščiausios kokybės techninį aptarnavimą, bet ir bendradarbiaujant su klientais plėtoti partnerystę, atitiksiančią griežtus ateities reikalavimus. Nes esame įsitikinę: Kartu būsime dar sėkmingesni!

 

Kokybės užtikrinimas - inovacijų skatinimas

 

Reikalavimai kokybiškai produkcijai nuolat apibrėžiami naujai. Ekonomikoje ir ekologijoje įsigali nauji standartai. Tai skatina mus optimizuoti produkcijos ir procesų kompleksiškumą bei įgyvendinti griežtus aplinkosauginius reikalavimus. Gamintojams ir vartotojams reikia tvarių, naujoviškų sprendinių, kad ir toliau galėtų plėtoti augimą. Mes siūlome tai, kuo naudojatės Jūs. Mūsų aistra medžiui padeda mums ne tik saugoti tradicines vertybes, bet ir jas toliau tobulinti naujoviškai. Būtų šaunu, jei šiuo keliu žengtume drauge.