«

Paieška

Sveikatingumas su perspektyva

Wood Finishes & Adhesives

Nuo 2010 m. „Sikkens Wood Coatings“ priklauso „AkzoNobel“ dengimo medžiagų gamybos barui „Wood Finishes and Adhesives“, kuris specializuojasi medienos dažymo sistemų gamybos srityje ir tiekia įrangą plačiam klientų ratui - nuo statybos sektoriaus, buities elektronikos ir laivų statybos įmonių iki sporto įrangos gamintojų.

 

Būdama visame pasaulyje pripažinta pramoninių medienos dažymo sistemų tiekėja, „Wood Finishes and Adhesives“ aptarnauja pirmaujančius sienų apdailos medžiagų, baldų, grindų dangų ir langų rėmų gamintojus. Jie pasitiki mūsų gaminama produkcija, siekdami užsitikrinti norimą išvaizdą ir reikiamą apsaugą.

 

Mūsų klientai taip pat naudojasi tiek siūlomų dažymo sistemų komplektų, tiek ir rinkoje paklausių medienos klijų ir dervos produktų, dažniausiai naudojamų jungiamoji medienos rišamųjų medžiagų ir laminatų sistema, privalumais.

 

Patentuoti klijų dengimo įrenginiai maksimaliai padidina našumą ir iki minimumo sumažina aplinkos taršą. Pilnas techninis aptarnavimas užtikrina, kad mūsų produkcija klientų gamyklose bus naudojama efektyviai ir tikslingai.

 

www.akzonobel.com/wood