«

Paieška

Puikus ilgaamžiškumo ir natūralumo derinys:

Medžio - aliuminio langų sistema

 

Šiuolaikinė architektūra bei tendencija pasyviai naudoti saulės energiją ir statyti mažų energijos sąnaudų namus vis dažniau reikalauja didelio ploto langų. Medžio - aliuminio langai atitinka tokius reikalavimus ir kartu turi šių akivaizdžių privalumų: didelis konstrukcijos stabilumas, labai gera šilumos izoliacija ir gausybė apipavidalinimo variantų. Juos taip pat lengva prižiūrėti, jie yra ypač ilgaamžiai. „Sikkens Wood Coatings" gamina optimalią dangą langų apsaugai ir turi patrauklų pasiūlymą dėl spalvinio apipavidalinimo.

Medis ir aliuminis – tai labai stiprus tandemas:

Mediena perima ne tik statinę funkciją, bet ir būdama natūrali statybinė medžiaga suteikia jaukumo jausmą. Aliuminis užtikrina apsaugą nuo nepalankių oro veiksnių, todėl konstrukcija išlieka nuolat tvirta. Tokiu būdu, medžio - aliuminio langai maksimaliai apsaugo nuo klimato veiksnių poveikio ir veiksmingai saugo nuo gaisro, kadangi jie ilgiau atlaiko ugnį.

 

Didžiausias stabilumas ir ilgas tarnavimo laikas
Veiksminga apsauga naudojant aliuminį leidžia išsaugoti medienos tvirtumą, todėl medžio - aliuminio langų ilgaamžiškumas itin didelis. Tačiau yra ir kitų privalumų: Dėl aiškaus medžiagų ir funkcijų atskyrimo skirtingos terminio išsiplėtimo charakteristikos nesudaro jokių sujungimo problemų net ir esant dideliems temperatūros svyravimams. Priešingai: kadangi mediena praktiškai nereaguoja į temperatūros skirtumus savo matmenų pasikeitimais, todėl dėl siūlių nesutapimo nebekyla jokių klausimų.

 

Be to, skirtingai nei kitokie medžiagų deriniai medžio - aliuminio langai suteikia daugiau apipavidalinimo laisvės. Naudojant naujoviškas CETOL® dažyves ir puikius RUBBOL® lakus užtikrinama maksimali paviršiaus apsauga ir įgalinamas harmoningas apipavidalinimas tiksliai suderintomis tarpusavyje spalvomis.

 

Medienos - aliuminio dažymo sistemų pavyzdys*

 
 
 
Impregnavimas
Gruntas
Tarpinė dangaViršutinė dangaSkaidri
Spygliuočių ir šorėjos medienaKita atogrąžų ir lapuočių mediena
CETOL® WP 562 BPD**
CETOL® WP 566 CETOL® WP 566
CETOL® WM 665
CETOL® WM 675
CETOL® WM 680
CETOL® WM 610
CETOL® WM 675
CETOL® WM 680
CETOL® WF 973
CETOL® WF 950
CETOL® WF 955
CETOL® WF 980
CETOL® WF 973
CETOL® WF 950
CETOL® WF 955
CETOL® WF 980
Neskaidri
Spygliuočių ir šorėjos medienaKita atogrąžų ir lapuočių mediena
CETOL® WP 562 BPD**
RUBBOL® WP 194 RUBBOL® WP 194
RUBBOL® WM 270***
RUBBOL® WF 378
RUBBOL® WF 380

CETOL® WM 270
CETOL® WF 373
CETOL® WF 375
CETOL® WF 378
CETOL® WF 380
CETOL® WF 373
CETOL® WF 375
CETOL® WF 378
CETOL® WF 380

 

*

Čia minimos dangų struktūros yra tik pavyzdys. Prašome susipažinti su atitinkamomis Techninėmis atmintinėmis ir dėl konsultacijos sistemų klausimais kreiptis į „Sikkens Wood Coatings“ atstovus arba gamyklą.

**

Pagal DIN 68800-3 (redakcija: 2012 m. vasaris) medžio - aliuminio konstrukcijas rekomenduojama gruntuoti nuo pamėlynavimo tik vieną kartą. Šį darbą, pasitarus su užsakovu, galima atlikti naudojant Cetol® WP 562BPD.

***

Maumedžiui mes rekomenduojame naudoti Cetol® WM 675/WM 680 vietoj Rubbol® WM 270 kaip tarpinę dangą