«

Paieška

Praktinė patirtis:

Užliejimo įrenginių ir panardinimo vonių priežiūra ir dezinfekavimas

 

Norint pasiekti gerų dažymo rezultatų ir išvengti bakterijų užkratų, sukeliančių nemalonų kvapą, užliejimo įrenginius ir panardinimo vonias būtina reguliariai prižiūrėti ir dezinfekuoti. Geriausia tai daryti kasdien atliekant paprastas operacijas.

Iki darbo pradžios ir užliejimo metu kelis kartus per dieną turi būti tikrinamas klampumas naudojant DIN-4 arba ISO-3 piltuvą. Tekėjimo laiko duomenys pateikti Techninėje atmintinėje. Atskiedimui turi būti naudojamas švarus vandentiekio vanduo. Iš karto po naudojimo visi maišymui, atskiedimui arba perpylimui skirti įrankiai turi būti nuplauti švariu vandeniu ir išdžiovinti. Užliejimo įrenginiuose visi purkštuvai turi būti atidaryti, o sietai turi būti švarūs.

 

Mes rekomenduojame po darbo pabaigos ištuštinti užliejimo įrenginį ir nuplauti šviežiu vandeniu, o nenaudojamas panardinimo vonias visada uždengti.

Užliejimo įrenginiai ir panardinimo vonios turi būti dezinfekuojami profilaktiškai. Geriausia tai daryti ilgesnių darbo pertraukų metu, pvz., per viso darbo kolektyvo atostogas arba Kalėdų švenčių laikotarpiu. Dezinfekuoti būtina tada, kai dengimo medžiaga įgauna puvėsių kvapą.

 

Tokiu atveju svarbu išleisti dengimo medžiagą, o puvėsių kvapą turinčią medžiagą utilizuoti ir jokiu būdu nenaudoti vėl po dezinfekavimo. Kaip dezinfekavimo priemonę siūlome naudoti, pvz., Lyso 3025.