«

Paieška

Technologija

Nes mes nesustojame ties pasiekta.

 

Mūsų tikslas – nuolat tobulinti gaminius ir plėtoti naujas idėjas bei projektus, kurie dar labiau pagerintų medinių konstrukcijų apsaugą. Tuo tikslu mūsų laboratorijose buvo sukurtos naujos technologijos, atitinkančios griežčiausius reikalavimus ir didinančios stabilių medinių konstrukcijų ilgaamžiškumą net pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis.

 

Geriausi pavyzdžiai yra Ion-Lock bei Duraflex technologijos. Sukūrusi Ion-Lock technologiją „Sikkens Wood Coatings" atrado naują būdą surišti medienos komponentus ir tuo pačiu gerokai ligi šiol dažnai pasitaikiusių nepageidaujamų medienos spalvos kitimo atvejų skaičių. Tai leidžia apibrėžti naujus kriterijus, taikomus neskaidrių ir skaidrių medinių langų dangų sistemų izoliacijai.

 

Duraflex technologija užtikrina itin didelį medinių langų ir durų dangų ilgaamžiškumą. Tikslingai derinant ilgaamžį elastingą sluoksnį ir labai aukštos kokybės apsaugos nuo UV spindulių sluoksnį idealiai kompensuojami tokie poveikio veiksniai, kaip didelis šaltis ir aukšta temperatūra, taip pat drėgmės sukeliamas medienos brinkimas ir traukimasis.