«

Paieška

Duraflex technologija

Elastingumas dideliam atsparumui oro veiksniams

 

Duraflex technologija, puikiai apsaugodama nuo darganų, padidina ilgaamžiškumą. Dėka ilgą laiką elastingumą išsaugančių dangų sistemų yra užtikrinamas didelis ilgaamžiškumas veikiant bet kokiems atmosferos veiksniams. Įtikinamas argumentas Jūsų klientams.

Ilgaamžis elastingas sluoksnis leidžia gaminiui optimaliai prisitaikyti prie medienos pagrindo, netgi esant temperatūros svyravimams. Naujoviški šviesos stabilizatoriai (dažyvėse) ilgai ir patikimai apsaugo dangą nuo UV spindulių. Puikus sluoksnio įgeriamumas užtikrina itin gerai subalansuotą medienos drėgnumą. Dėl šių savybių dengimo sistema „Duraflex" įgauna išskirtinį atsparumą oro veiksniams.

 

Tai buvo taip pat įrodyta laboratorijoje „Q-Lab Weathering Research Service" atliktais atsparumo atmosferos poveikiui bandymais. Be to, Fraunhofer Vilhelmo Klaudico medienos tyrimo institutas (Wilhelm-Klauditz-Institut WK) patvirtino labai didelį dangos elastingumą. Kiti akivaizdūs privalumai yra labai geras sukibimas ir smūginis stipris apsaugai nuo mikro įtrūkimų atsiradimo.

Neskaidrioms ir pusskaidrėms dangų sistemoms

„Sikkens Wood Coatings" siūlo tiek neskaidrioms, tiek ir pusskaidrėms dangoms kompleksišką sistemą su joje įdiegta naujoviška Duraflex technologija: Gaminiai gali būti naudojami kaip tarpinė ir viršutinė dangos.

 

Alle Produkte mit der Duraflex-Technologie verfügen über das SKH-KOMO-Produktzertifikat 33199 nach externen Prüfungen durch das SKH-Institut in den Niederlanden

Nyderlandų SKH institutui atlikus išorinius bandymus, visai pagal Duraflex technologiją pagamintai produkcijai suteiktas SKH-KOMO gaminio sertifikatas 33199.

Visuomet akivaizdūs privalumai

Duraflex danga
Tradicinės dažyvės
Mediena
Karštis:
mediena išdžiūna ir susitraukia. Elastingas sluoksnis nesutrūkinėja.
Lietus:
dėl įsiskverbiančios drėgmės mediena pabrinksta. Tačiau lanksti danga išsiplečia ir užtikrina kontroliuojamą drėgmės išsiskyrimą dėka savo ypatingų difuzinių savybių.
Krušos smūgiai:
geresnės elastingumo savybės sumažina mikro įtrūkimų atsiradimą.
Ekstremali saulė:
danga sugeria UV spindulius. Mediena ir danga lieka nepažeisti.
Šaltis ir sniegas:
Taip pat esant žemoms temperatūroms danga lieka elastinga, o jos pralaidumo savybės leidžia tinkamai subalansuoti drėgnumą.

Trumpai apie gaminį

  • Ilgalaikis elastingumas, ypač esant temperatūros svyravimams
  • Išskirtinis atsparumas nepalankiems oro veiksniams
  • Labai geras sukibimas
  • Optimalus ilgaamžiškumas
  • Idealiai pritaikoma medienos pagrindui
  • Patikimą apsaugą nuo UV spindulių užtikrina naujoviški šviesos stabilizatoriai
  • Apsaugos nuo UV spindulių ilgalaikis poveikis
  • Puikus dažų įsigeriamumas užtikrina gerą apsaugą nuo drėgmės
  • Geros elastingumo savybės sumažina mikro įtrūkimų atsiradimą