«

Paieška

Ion-lock technologija

Didesnė apsauga nuo akivaizdaus spalvos pasikeitimo.

 

Įdiegus Ion-Lock technologiją (ILT), „Sikkens Wood Coatings" pavyko pasiekti proveržį medienos komponentų izoliavimo srityje. Užpatentuota technologija užtikrina patikimą apsaugą nuo dažų prasimušimo. Ženkliai sumažėja paviršių, dengtų skaidriomis ar neskaidriomis dangomis, akivaizdaus nublukimo atvejų.

 

Tačiau naujoviškos tarpinės dangos CETOL® WM 675 ir CETOL® WM 680 ne tik veiksmingai slopina nublukimo procesus, bet ir dėl gero porų užpildymo ir drėkinimo padidina visos dažymo sistemos atsparumą oro veiksniams. Jos naudojamos ant daugumos lapuočių bei spygliuočių medienos rūšių Atsisakius sunkiųjų metalų CETOL® WM 675 ir CETOL® WM 680 sudėtyje, Jūs galite naudoti tausojantį aplinką, tęstinį gaminį.

 

Ion-Lock technologijos veikimo principas:
Tam, kad būtų užtikrintas didelis izoliacinis efektyvumas, yra naudojami dažniausiai neigiamai (-) įkrautų medienos dažų bei teigiamai (+) įkrautų sudėtinių dalių rišamosios medžiagos struktūroje kontrastai. Jonų galiukai pritraukia dažus ir tvirtai suriša juos sluoksnio struktūroje (žr. grafinę iliustraciją apačioje). Tokiu būdu gali pastebimai sumažėti arba netgi nevykti medienos komponentų prasiskverbimas. Visų pirma tai yra taikytina ąžuolo medienai.

Ąžuolas be jonų blokavimo technologijos
Ąžuolas be jonų blokavimo technologijos
Ąžuolas su jonų blokavimo technologija
Ąžuolas su jonų blokavimo technologija

Itin geros izoliavimo savybės, sudėtyje nėra sunkiųjų metalų

Traukos jėga:Su tradicinėmis rišamosios medžiagos struktūromis neįmanoma visiškai surišti išlaisvintus medienos komponentus izoliaciniame sluoksnyje.. Dėl elektrocheminio proceso pagal ILT technologiją jonų grupės suriša išlaisvintus medienos komponentus ploname sluoksnyje ir neleidžia prasimušti iki paviršiaus.

Fiksavimas: Fiksavimo proceso metu dažai tvirtai surišami.

Skirtingi neigiamai įkrauti medienos komponentai

Rišamoji medžiaga su teigiamomis jonų grupėmis

Teigiamai įkrautos rišamosios medžiagos sudėtinės dalys

Trumpai apie gaminį

  • Patikima apsauga nuo medienos komponentų prasiskverbimo, ypač tinka ąžuolui
  • Geras porų drėkinimas ir užpildymas padidina visos dangos atsparumą oro veiksniams
  • Tausojantis aplinką, tęstinis gaminys atsisakius sunkiųjų metalų
  • Naudojama ant daugumos lapuočių bei spygliuočių medienos rūšių