«

Paieška

Color-Mix sistema:

Akimirksniu tobuli dažai

Maišymo mašina „Harbil HA/450/20"
Maišymo mašina „Harbil HA/450/20"

Mes iš „Sikkens Wood Coatings" turime šiuolaikiškiausią maišymo sistemą Europoje. Taikydami pažangią „Color-Mix" sistemos technologiją mes pasiekiame geriausių dažų maišymo rezultatų. Tai užtikrina, be kita ko, mūsų mašina „Harbil HA/450/20". Pagal labai naujovišką maišymo mašinų technologiją galima vienoje mašinoje tonuoti visas vandens pagrindu pagamintas „Sikkens Wood Coatings" sistemas, lakus bei dažyves. Aukščiausios kokybės ir per labai trumpą laiką.

Begalinė atspalvių įvairovė

Pristatydami mūsų dažų kolekcijas „Joinery Color Classics“ bei kolekcijas „Cetol®“ ir „Rubbol®“ mes siūlome Jums nepaprastai didelį šiuolaikiškiausių spalvų pasirinkimą.

 

Be to, sistema „Color-Mix" dėl savo didelės spalvų erdvės išsiskiria beveik beribėmis galimybėmis. Dėl savo didelės spalvų erdvės sistema „Color-Mix" užtikrina nepaprastai platų atspalvių asortimentą.

 

Be to, šiuolaikinė „Color-Mix" sistema aprėpia visas rinkoje paplitusias bei tarptautines atspalvių kolekcijas.

 

„Color-Mix" sistemos technologija atitinka 2010 m. Direktyvą dėl lakiųjų organinių junginių ir griežčiausius aplinkosaugos standartų reikalavimus. Mašiną lengva valdyti, o jos konstrukcija suprojektuota pagal naujausius ergonomikos tyrimus.

 

Ir geriausia:
jeigu Jūs turite savo maišymo mašiną, mes suteiksime Jums visus būtinus naujinius. Tokiu būdu Jūs visuomet turėsite pačią naujausią informaciją.

„Acomix" dažų pastos

Specialios tonavimo pastos, sukurtos naudoti vandeniniuose gaminiuose.

 

Tiekiami šie atspalviai:
wB1, wB3, wG1, wO3, wR1, wR2, wR5, wTR, wTY, wV1, wV2, wW1, wY1, wY2, wY3, wZ1 ir wJW, wJR, wJY, wJZ

 

Statinės dydis:
1 l