AkzoNobel


Visame pasaulyje žinomas vardas: AkzoNobel

„Akzo Nobel“ yra pirmaujantis lakų, dažų bei specialios paskirties chemikalų gamintojas pasaulyje. Viso pasaulio įmonėms bei vartotojams mes tiekiame naujoviškus gaminius ir energingai dirbame kurdami savo klientams tvarius sprendimus. Turėdami savo pagrindinę būstinę Amsterdame (Nyderlanduose), mes nuolat užimame pirmaujančias vietas tvarumo srityje. Mūsų 50000 darbuotojų, kurie dirba daugiau kaip 80 šalių, pasižada užtikrinti maksimalų našumą ir siekia jau šiandien pateikti atsakymus rytojui vadovaudamiesi mūsų šūkiu „Tomorrow’s Answers Today™“.

 

Mūsų produkcijos galima rasti visur – pradedant nuo olimpinių stadionų Kinijoje, uosto tilto Sidnėjuje ir, galbūt, baigiant netgi Jūsų nuosavais namais. 44 proc. savo apyvartos mes investuojame į intensyviai augančias rinkas, pvz., Pietryčių Azijoje ir Amerikoje.

 

Tai skatina mus nuolat mainytis informacija su mūsų klientais, kad galėtume peržiūrėti sau keliamus reikalavimus ir nuolat tobulėti. Be kokybei ir saugumui keliamų reikalavimų, mes jau dabar įvykdome ir aplinkosauginius reikalavimus, optimaliai panaudodami išteklius bei energiją. www.akzonobel.com